Masz pytania, sugestie? Zadzwoń: . | .    
     
Producenci
  Biuro Obsługi Sklepu ematador.pl  
  .
Biuro czynne 9-16 pon-pt.
 
  .
Odpowiadamy do 24h
 
     
  Dlaczego ematador.pl  
  Szybka wysyłka!
Nawet tego samego dnia!
 
  Darmowy transport
Już od 299 zł wartości zamówienia! Kurier 48 krajowy.
 
  Wysyłka do EU
Wysyłka do krajów Unii Europejskiej - UPS
 
     
Promocje
Komputer panelowy 4.3" Armadillo-43T [Linux Raspbian]
Komputer panelowy 4.3" Armadillo-43T [Linux Raspbian]
499,00 zł 359,00 zł 405,69 zł 291,87 zł
szt.
Produkt dnia
MATADOR 6.6V 5000mAh Li-Fe-PO4 A123 [z bezpiecznikiem poli.]
MATADOR 6.6V 5000mAh Li-Fe-PO4 A123 [z bezpiecznikiem poli.]
195,90 zł 159,27 zł
szt.
MATADOR 6.6V 5000mAh Li-Fe-PO4 A123
MATADOR 6.6V 5000mAh Li-Fe-PO4 A123
229,00 zł 186,18 zł
szt.
Moduł wyświetlacza HMI uLCD 7.0" TFT Dotykowy uLCD70DT
Moduł wyświetlacza HMI uLCD 7.0" TFT Dotykowy uLCD70DT
799,00 zł 649,59 zł
szt.
Moduł wyświetlacza HMI uLCD 7.0" TFT Zestaw startowy [SK-70DT]
Moduł wyświetlacza HMI uLCD 7.0" TFT Zestaw startowy [SK-70DT]
859,00 zł 698,37 zł
szt.
A-LAN Box połączeniowy LSA STP kat 6 A-LAN Box połączeniowy LSA STP kat 6
Producent: A-LAN
Cena: 9,50 zł (netto: 7,72 zł )
szt.
zobacz więcej
A-LAN Box połączeniowy LSA UTP kat 6 A-LAN Box połączeniowy LSA UTP kat 6
Producent: A-LAN
Cena: 10,50 zł (netto: 8,54 zł )
szt.
zobacz więcej
A-LAN Łącznik keystone RJ45-RJ45 WTM10 A-LAN Łącznik keystone RJ45-RJ45 WTM10
Producent: A-LAN
Cena: 3,50 zł (netto: 2,85 zł )
szt.
zobacz więcej
A-LAN Łącznik RJ45-RJ45 STP kat. 6 do panela  WTM20 A-LAN Łącznik RJ45-RJ45 STP kat. 6 do panela WTM20
Producent: A-LAN
Cena: 6,50 zł (netto: 5,28 zł )
szt.
zobacz więcej
A-LAN Moduł połączeniowy LSA FTP kat 5e     WTM07 A-LAN Moduł połączeniowy LSA FTP kat 5e WTM07
Producent: A-LAN
Cena: 9,50 zł (netto: 7,72 zł )
szt.
zobacz więcej
A-LAN Moduł połączeniowy LSA UTP kat 5e A-LAN Moduł połączeniowy LSA UTP kat 5e
Producent: A-LAN
Cena: 8,50 zł (netto: 6,91 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco 1-m 10G SFP+ Twinax cable assembly, passive SFP-H10GB-CU1M= Cisco 1-m 10G SFP+ Twinax cable assembly, passive SFP-H10GB-CU1M=
Producent: Cisco
Cena: 266,50 zł (netto: 216,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco 3-m 10G SFP+ Twinax cable assembly, passive               SFP-H10GB-CU3M= Cisco 3-m 10G SFP+ Twinax cable assembly, passive SFP-H10GB-CU3M=
Producent: Cisco
Cena: 335,50 zł (netto: 272,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco MFEBX1 100 Base- BX Mini-GBIC SFP Transce Cisco MFEBX1 100 Base- BX Mini-GBIC SFP Transce
Producent: Cisco
Cena: 856,50 zł (netto: 696,34 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco MGBLH1 SM 40km LC Cisco MGBLH1 SM 40km LC
Producent: Cisco
Cena: 890,50 zł (netto: 723,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco MGBSX1 MM 550m LC Cisco MGBSX1 MM 550m LC
Producent: Cisco
Cena: 417,50 zł (netto: 339,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Cisco MGBT1 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiv Cisco MGBT1 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiv
Producent: Cisco
Cena: 452,50 zł (netto: 367,89 zł )
szt.
zobacz więcej
D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km
Producent: D-Link
Cena: 343,50 zł (netto: 279,27 zł )
szt.
zobacz więcej
D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
Producent: D-Link
Cena: 239,50 zł (netto: 194,72 zł )
szt.
zobacz więcej
D-Link DEM-CB300 Direct Attach SFP+ Cable D-Link DEM-CB300 Direct Attach SFP+ Cable
Producent: D-Link
Cena: 1 176,50 zł (netto: 956,50 zł )
szt.
zobacz więcej
D-Link DPS-200A Redundant Power Supply 156W D-Link DPS-200A Redundant Power Supply 156W
Producent: D-Link
Cena: 1 161,50 zł (netto: 944,31 zł )
szt.
zobacz więcej
D-Link PoE Injector 802 .3af 0.4A 48V DPE-101GI D-Link PoE Injector 802 .3af 0.4A 48V DPE-101GI
Producent: D-Link
Cena: 130,50 zł (netto: 106,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Digitus Moduł do łączenia kabli skretkowych kat.5e, ekranowany, LSA Digitus Moduł do łączenia kabli skretkowych kat.5e, ekranowany, LSA
Producent: Digitus
Cena: 9,50 zł (netto: 7,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-SX 850nm MM LC 550m Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-SX 850nm MM LC 550m
Producent: Digitus
Cena: 106,50 zł (netto: 86,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Digitus Pasywny zasilacz PoE 1xR J45 1xDC 1xPoE Digitus Pasywny zasilacz PoE 1xR J45 1xDC 1xPoE
Producent: Digitus
Cena: 11,50 zł (netto: 9,35 zł )
szt.
zobacz więcej
Digitus Zasilacz PoE DIGITUS, 802.3af, 10/100 Mb/s Wyjście max. 48V,     15.4W Digitus Zasilacz PoE DIGITUS, 802.3af, 10/100 Mb/s Wyjście max. 48V, 15.4W
Producent: Digitus
Cena: 119,50 zł (netto: 97,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Digitus Zestaw pasywnych kabli PoE (RJ45,DC 5,5mm) Digitus Zestaw pasywnych kabli PoE (RJ45,DC 5,5mm)
Producent: Digitus
Cena: 21,50 zł (netto: 17,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Edimax Technology GP-101IT Gigabit PoE injector, 30W Edimax Technology GP-101IT Gigabit PoE injector, 30W
Cena: 137,50 zł (netto: 111,79 zł )
szt.
zobacz więcej
Gembird Karta PCI Express 2xUSB 3.0 Gembird Karta PCI Express 2xUSB 3.0
Producent: Gembird
Cena: 56,50 zł (netto: 45,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Gembird POE Injector passive UTP 0.15m Gembird POE Injector passive UTP 0.15m
Producent: Gembird
Cena: 9,50 zł (netto: 7,72 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl