Masz pytania, sugestie? Zadzwoń: . | .    
     
Czas realizacji zamówień

Po złożeniu przez Państwa zamówienia wysyłamy e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem potwierdzającym. Po jego kliknięciu czyli otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym moment rozpoczęcia realizacji Państwa następuje w momencie zaksięgowania wpłaty kwoty zamówienia na naszym koncie bankowym.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki rozpoczyna się od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji i wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Dostępność produktów (stany magazynowe)

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Formy płatności

 

Forma dostawy

Nasz sklep realizuje kilka form przesyłki. Przesyłki kurierskie realizuje głównie Pocztex, w nie których przypadkach UPS lub FEDEX. Z przesyłek kurierskich oferujemy wysyłkę za pośrednictwem Pocztex'u Express 24 lub Pocztex kurier 48.

Czas dostawy zamówienia: 

Pocztex Express 24 - 1-2 dni robocze (z reguły 1 dzień dla zamówień złożonych do godziny 13:00)

Pocztex Kurier 48 - 1-3 dni robocze (z reguły 1-2 dni dla zamówień złożonych do godziny 13:00)

Natomiast inne usługi świadczone przez Pocztę Polską jak list priorytetowy lub list polecony z reguły pośrednik realizuje w ciągu 3-5 dni.

Dla bardziej wartościowych przesyłek polecamy wybranie usług Pocztex'u, ewentualnie listu poleconego ze względu ,że listy nierejestrowane nie są objęte gwarancją i ubezpieczeniem a nasza firma jak i Poczta Polska nie bierze odpowiedzialności za dostarczenie zamówienia. 

Koszt dostawy

  Biuro Obsługi Sklepu ematador.pl  
  .
Biuro czynne 9-16 pon-pt.
 
  .
Odpowiadamy do 24h
 
     
  Dlaczego ematador.pl  
  Szybka wysyłka!
Nawet tego samego dnia!
 
  Darmowy transport
Już od 299 zł wartości zamówienia! Kurier 48 krajowy.
 
  Wysyłka do EU
Wysyłka do krajów Unii Europejskiej - UPS
 
     
Chmura
do góry
Przejdź do porównywarki
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl